2015 İzmir Karabel FT Sonuçları

2015 İzmir Karabel FT Sonuçları

Mesajgönderen bsR » 10 Kas 2015 13:10

Sezonun son ulusal müsabakası olan 2015 İzmir Karabel FT sonuçlarını indirmek için aşağıdaki ikonu tıklayınız;

Resim
G. Başar ÖZTUNA
WRABF Türkiye Temsilcisi
ERABSF Türkiye Temsilcisi
WFTF Türkiye Temsilcisi
EFTF Türkiye Temsilcisi & Yönetim Kurulu Üyesi

Resim Resim

Steyr LG110 FT & Sightron SIII 10-50X60 FTIRMOA
"The greatest education in the world is watching the masters at work"

Resim
Kullanıcı avatarı
bsR
ADMIN / FOUNDER / OWNER

Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: G. Başar Öztuna

Re: 2015 İzmir Karabel FT Sonuçları

Mesajgönderen kyucel » 10 Kas 2015 18:13

Yine her zaman olduğu gibi büyük keyif aldığım bir müsabaka oldu. En başta, müsabaka hazırlıklarını canı yürekten yapan kaptanımız Serdar Havsut olmak üzere tüm HİT takımına özel teşekkürlerimi sunarım.

Parkurun ilk gününü büyük bir huzur ve keyifle geçtiğimiz kulvar partnerim Halil Özak üstada ve ikinci günü yine keyifle yarıştığımız Latif Tuncer kardeşime de teşekkürler.

Parkur gerçekten de zorlayıcıydı. Cumartesi sabah müsabaka alanına geldiğimde ilk söylediğim şey 80 vuruşu geçen kürsüye çıkar demiştim, gerçekten de öyle oldu. Derece yapan yapamayan, müsabakaya katılan emeği geçen herkese tekrar teşekkürler ve tebrikler...

Ha bu arada unutmadan (aramızda tatlı rekabete dayanarak ve dostluğumuza da güvenerek) şunu da gördük ki "A Takımı kupa.." pardon "Takımlar Kupasını" müsabakaya A Takımından kim katılırsa katılsın bırakmıyoruz, bu yüzden takımıma tebriklerimi ve teşekkürlerimi sunarım. Herkese selamlar, saygılar...
Steyr Challenge FT & Nikko Diamond 10-50x60
Kullanıcı avatarı
kyucel

Takım: A TAKIMI
Gerçek İsim: Kamuran Yücel

Mesajgönderen Halil61 » 10 Kas 2015 19:07

kyucel yazdı:Yine her zaman olduğu gibi büyük keyif aldığım bir müsabaka oldu. En başta, müsabaka hazırlıklarını canı yürekten yapan kaptanımız Serdar Havsut olmak üzere tüm HİT takımına özel teşekkürlerimi sunarım.

Parkurun ilk gününü büyük bir huzur ve keyifle geçtiğimiz kulvar partnerim Halil Özak üstada ve ikinci günü yine keyifle yarıştığımız Latif Tuncer kardeşime de teşekkürler.

Parkur gerçekten de zorlayıcıydı. Cumartesi sabah müsabaka alanına geldiğimde ilk söylediğim şey 80 vuruşu geçen kürsüye çıkar demiştim, gerçekten de öyle oldu. Derece yapan yapamayan, müsabakaya katılan emeği geçen herkese tekrar teşekkürler ve tebrikler...

Ha bu arada unutmadan (aramızda tatlı rekabete dayanarak ve dostluğumuza da güvenerek) şunu da gördük ki "A Takımı kupa.." pardon "Takımlar Kupasını" müsabakaya A Takımından kim katılırsa katılsın bırakmıyoruz, bu yüzden takımıma tebriklerimi ve teşekkürlerimi sunarım. Herkese selamlar, saygılar...

Kamuran hocam nazik mesajınız için çok teşekkür ediyorum,ben de sizinle aynı kulvarda yarışmaktan çok keyif aldım.Kısıtlı zaman ve olanaklarla en iyisini yapmaya çalıştık ,sanırım herkes parkur ve organizasyondan yana mutlu.Başarınızı da canı gönülden kutluyorum.

Saygılar

Saygılar
Halil ÖZAK
20.01.1967
Steyr LG110 HFT 2014 Leupold Competition 40x45

Resim
Kullanıcı avatarı
Halil61

Takım: HİT
Gerçek İsim: Halil Özak

Mesajgönderen Teknosman » 11 Kas 2015 14:58

Çok keyif aldığım bir müsabaka oldu.Çok şükür,Kazasız belasız üzüntüsüz bir yarışma tamamlandı.Baş organizatörümüz Serdar'a ,,HİT Takımına ,hakemlerimize, ve yarışmacı olarak katılan tüm hobidaşlarımıza,hepimizin ağız tadını Mükemmel Baklavalar ile tatlandıran Erhan'a,Etkinlikte emeği geçen herkese,, teşekkür ederim.
Osman TAŞPINAR - A TAKIMI üyesi
Kullanıcı avatarı
Teknosman

Takım: A TAKIMI
Gerçek İsim: Osman Taşpınar

Mesajgönderen impo » 11 Kas 2015 18:18

Başta Serdar olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler.Yine keyifli ve dostça bir yarışma oldu.Yarışmanın yapıldığı yer oldukça rüzgarlıydı ve enteresan bir tecrübe oldu.Rüzgarlı günlerde, bugün hava soğuk ve rüzgarlı, atış yapılmaz deyip çardağın altında çay, kahve içen bizlere iyi bir ders oldu. :)
Dereceye giren tüm yarışmacıları ve bizi yenen A Takımı ile FTBRİzmir Takımlarını tebrik ediyorum.Önümüzdeki maçlara bakmaya devam...
Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
impo
ŞAMPİYON

Takım: FİLİNTALAR
Gerçek İsim: Taylan Alyürük

Mesajgönderen ilkererinc » 12 Kas 2015 15:43

Bizim için büyük keyifti Taylan Abi. Ne zaman isterseniz zevkle yene... pardon birlikte yarışırız :)
Steyr Challenge FT & Sightron SIII 10-50x60

Resim Resim Resim
Resim Resim Resim
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
ilkererinc
ŞAMPİYON

Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: İlker Erinç

Mesajgönderen impo » 13 Kas 2015 17:17

:lol: 8-)