2016 İzmir Kalemlik FT Sonuçları

Re: 2016 İzmir Kalemlik FT Sonuçları

Mesajgönderen arth-wader » 04 May 2016 16:54

serdarhavsut yazdı:bu arada Artun beni geçecekti o iş ne oldu ??? :)

bir başka bahara kaldı...
AirArms FTP900, Sightron FTMH 10-50x60, OO-kuma custom parts

Resim Resim
Kullanıcı avatarı
arth-wader

Takım: HAVALI KUVVETLER
Gerçek İsim: Artun Kocaman

Mesajgönderen MuRaT_6606 » 05 May 2016 13:15

Bir kez daha hevesle gidip aynı şekilde mutlu olarak döndüğüm bir parkurdu.

Çıtayı bir kademe daha yükselttiğiniz, bu hobinin fedakarlık demek olduğunu ve bir avuç insanın neler başarabileceğini hepimize gösterdiğiniz için Teşekkürler İzmir...
Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele...
Kullanıcı avatarı
MuRaT_6606

Takım: A TAKIMI
Gerçek İsim: Murat Arık

Mesajgönderen ilkererinc » 05 May 2016 13:55

Kalemlik'de bizleri yalnız bırakmayan, tüm katılımcılara teşekkür ederim.

Gerçekten güzel bir parkur oldu. Her bir kapının, her bir hedefin bir hikayesi olsun, farklı bir atıcılık bilgisini ve becerisini ölçsün istemiştik. Sanıyorum öyle de oldu.

Sizlerin de gayet iyi bildiği gibi bu parkur bir takım çalışmasının ürünüydü. Parkur tasarımından sorunsuz çalışan hedeflerine, skor kartlarından kronometrelerine, doğru tesisin bulunmasından yarışma işleyişine kadar bir çok unsurun bir araya getirilmesi gerekiyordu. Takım arkadaşlarım büyük bir özveri ve titiz bir çalışma ile bunu başardılar. Hepsine bir kez de buradan teşekkür etmek istiyorum.

Karagöl FT'den itibaren çıtayı daima bir kademe yukarı taşıma vizyonunu koruyan, camiaya karşı bir görev ve sorumluluk şuuru ile elinden gelenin en iyisini yapmaya gayret eden takım arkadaşlarımın, müsabaka gününü gala bekler gibi heyecanla beklediklerini biliyorum. Sizlerin takdir ve teşekkürlerinin bu bağlamda ne kadar önemli olduğunu bilmenizi isterim.

Parkurun hazırlanmasına zaman zaman katkı veren, ihtiyaç duyduğumuzda yanımızda olacaklarını bilmenin huzurunu hissettiren dostlarımıza da teşekkür etmek isterim.

Diğer konuya gelince: Evet maalesef yaşanmaması gereken bir üzüntü yaşadım. Bilen bilir; Serdar’ı kardeşim gibi severim. Taş ondan gelince, canım daha çok yandı. Ama oluyor işte. İnsanız.

Hepimiz nasıl yapabildiğimize şaşırdığımız hatta yaptığımıza inanamadığımız hatalar yapmışızdır. Yaptığımız anda pişman oluruz ama artık bir saniye öncesine dönmek mümkün değildir. Artık ağır bir nedamet düşer payınıza. Muhatabınız affetse siz affedemezsiniz kendinizi.
Bu türden çok fazla hata işleyecek kadar uzun yaşadım. Heybem bazısında kendimi hala affedemediğim hatalarla dolu. Bu sebepten olsa gerek, hayli zamandır nedametin, kabahatten kıymetli olduğuna inanırım.

Ertesi gün Serdar arayıp özür diledi.

Zaten helalleşmiştik. Sağ olsun, bir defa da sizlerin huzurunda özür dileme nezaketini göstermiş.

Bir tasavvuf büyüğünün sözü ile bağlayalım: “ Tövbesi makbul olanın günahının ne kıymeti ola?”
Steyr Challenge FT & Sightron SIII 10-50x60

Resim Resim Resim
Resim Resim Resim
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
ilkererinc
ŞAMPİYON

Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: İlker Erinç

Mesajgönderen ERDİNÇ » 08 May 2016 01:01

Belli bir süreden sonra tekrar aranızda olabilmek çok güzel ve keyifliydi. Sizleri ve FT yi çok özlemişim gerçekten.Kalemlik mesire alanı Field Target müsabakası için biçilmiş kaftan. Ftbrİzmir takımına ve yarışmada emeği geçen herkese bu keyifli organizasyon için çok teşekkür ederim.Çok basit hatalar yapıp ıska geçtiğim hedefler de oldu, 45 -50 metrelerde hedefin 2-3 dot dışına atıp atıp killzooneden vurduğum hedeflerde. Ben büyük keyif aldım.
Serdar ' ı özellikle de ilk günkü skorundan dolayı tebrik etmek istiyorum.Böyle bir parkurda her sporcunun harcı değil 49 atmak. Field Target yarışmalarında her geçen müsabaka daha da zorlaşarak devam etmekte. Sanırım bir kaç yarışma sonrasında 40 m den yakında hedef göremeyeceğiz :)
İkinci gün yarışma partnerlerinin değişmesi de çok iyi oldu.Farklı takımlardaki arkadaşlarla daha yakından ve samimi olunuyor. Her iki gün de beraber yarıştığım parkur arkadaşlarıma samimiyetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Takım kupasına gelince ; malum her zamanki gibi A takımı her nekadar anketlerde favori görünmese de süpriz yaparak yine kupayı aldı :) Takım arkadaşlarımı tek tek kutluyor ve tebrik ediyorum. Ellerine sağlık.
Yarışmaya farklı nedenlerle katılamayan arkadaşlarımız olsa da umarım bir sonraki yarışma tarihi bu arkadaşlarımıza da uyar ve en kısa zamanda tekrar görüşürüz. Hoşçakalın.
Steyr Challenge FT & Nikko Stirling Diamond 10-50x60
Resim Resim Resim
Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
ERDİNÇ
ŞAMPİYON

Takım: A TAKIMI
Gerçek İsim: Erdinç Bilgili

Önceki

Dön Müsabaka Sonuçları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir