2015 Adana Field Target hakkında

FT & BR ile ilgili tüm müsabakalar/etkinlikler/buluşmalar nerede ve nezaman..?

2015 Adana Field Target hakkında

Mesajgönderen BÜLENT1962 » 14 Şub 2015 00:20

Tüm katılımcı yarışmacı Arkadaşlarıma Tailand-Bangkok'dan selamlar.. Eğer zamanında dönebilirsem niyetim pazar günü gelip sizlerle olmak. Ancak kısmet olacak mı bilmiyorum. Hepinize başarılar diliyorum. Bu arada Sevgili Kardeşim Lâtif'in bir araç kazası geçirdiğini şimdi sayfalarda dolaşırken öğrendim. Lâtif kardeşimiz yarışmayı hazırlamak için günlerdir uğraşıyordu, Kendisine birşey olmaması tesellimizdir. Geçmiş olsun..
AA 510 XTRA FAC .22 / HW 97 KT .22 / KALIBRGUN .35
Kullanıcı avatarı
BÜLENT1962

Gerçek İsim: R. BÜLENT PEKCAN

Re: 2015 Adana Field Target hakkında

Mesajgönderen niğdeli51 » 14 Şub 2015 01:39

Teşekkür ederim Bülent Abi. Umarım Yetişirsin Evet Yarışma alanına scubaları götürürken ufak bi kaza atlattık cok şükür bizde bişey yok
AA FTP 900 & Nikko Diamond 10-50X60
Kullanıcı avatarı
niğdeli51

Takım: Ferdi
Gerçek İsim: Latif Tuncer

Mesajgönderen Nick » 14 Şub 2015 08:04

Ben ne yazık ki müsabakaya yine katılamıyorum ama pazar günü orada olmaya çalışacağım.
Kullanıcı avatarı
Nick

Gerçek İsim: Sinan

Mesajgönderen solukyildiz » 15 Şub 2015 18:51

sanuç bekliyoruzzzzzzz umuyorum çok güzel bir musabaka olmuştur
Canlıya asla ateş etmedim ve etmemde.
Kullanıcı avatarı
solukyildiz

Gerçek İsim: Cihan

Mesajgönderen niğdeli51 » 15 Şub 2015 23:01

Herkese slm. Cok keyif Aldığım bir musabakayıdaha Tatlı anılarla geride bıraktık. İstanbuldan İzmirden. Ankaradan Ve diğer illerden işini gücünü bırakıp Şu kış gününde Yarışmaya gelen Ayrıca İstanbuldan Selin Hanımı Azmınden dolayı Tebrik ederim İstemeyerekte olsa Kalbini kırdığımız Arkadaşlardan tekrar Ekibim Adına özür dilerim. Umarım Herkes keyif Almıştır. Herkese slm.
AA FTP 900 & Nikko Diamond 10-50X60
Kullanıcı avatarı
niğdeli51

Takım: Ferdi
Gerçek İsim: Latif Tuncer

Mesajgönderen Erhan Ay » 15 Şub 2015 23:55

Kırgınlıkların giderildiği,ezberlerin bozulduğu,zevkli,heyecanli ayni zamanda ulusal kurallara tamamen uygun iki günlük parkurun koşulduğu harika bir yarisma oldu.Emegi geçen arkadaslara ve katilimcilara kendim adima çok teşekkür ederim.yalniz Erdinç'le İlker abinin mücadelesi biraz daha devam etse 5-10 kişi kalpten giderdi herhalde.
AA FTP 900 + Leupold Competition 45x45
FX Impact 6.35 + Hawke ED 10-50x60 TMX

Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Erhan Ay

Takım: A TAKIMI
Gerçek İsim: Erhan Ay

Mesajgönderen kyucel » 16 Şub 2015 11:05

Başta Adana ekibine emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Erhan Hocamın da dediği gibi ezberbozan bir yarışma oldu, kırgınların bittiği, şampiyonun değiştiği (bi de Erdinç beyin silahını taşıdık parkura kadar :lol: ) güzel bir müsabaka oldu. Tüm katılımcılara teşekkürler. Bu camiayı seviyorum. Herkese selamlar, saygılar... Tekrar müsabakalarda görüşmek üzere...
Steyr Challenge FT & Nikko Diamond 10-50x60
Kullanıcı avatarı
kyucel

Gerçek İsim: Kamuran Yücel

Mesajgönderen MustafaCan » 16 Şub 2015 11:29

Gerçekten tek kelimeyle şahane bi parkurdu. Ulusal bir müsabaka ve birbirinden değerli katılımcı arkadaşlarımız dostlarımız ve abilerimiz vardı.Her dakikasında ayrı bi tat aldım. Adana tim ellerinize emeğinize sağlık.

Öncelikle İlker abimi Tekrar başarısından dolayı tebrik ediyorum.Sonrasında FTBRİZMİR Bayanları Ayşen ablam,Eşim ve Fisun ablanın başarıları taktire şayandı.Bizimle aynı şartlarda aynı parkurlarda zorlu parkurları bitirip derece yapmaları mutluluk verici.
FTBRİZMİR takımı olarak Takımlar İkincisi kupasına nail olduk.Teker teker takım arkadaşlarımı tebrik ederim.
FTBRİZMİR Yükselisine hız kesmeden devam ediyor.

Bunun yanı sıra Ankara takımı takımlar birincisi ve Adana tim takımlar üçüncüsü ve derece alan tüm dostlarımızı tebrik ederim.Böyle bi sporu yapmaktan ve bu camianın bi parçası olmaktan gurur duyuyorum.
İyiki Varsınız ;)
Başarı hiçbir zaman ebedi, Başarısızlık ise öldürücü değildir.
Önemli olan CESARETTİR...

Hammerli AR20 FT & Hawke 8-32×56
Resim
Kullanıcı avatarı
MustafaCan

Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: Mustafa Canoğlu

Mesajgönderen Teknosman » 16 Şub 2015 12:51

Adana ekibine ve organizasyonda emeği geçen herkese,FTBRTURK camiasına sonsuz teşekkürler..Dost ve arkadaşlarla birlikte mutlu ve huzurlu olduğumuz bir etkinlikti ..devamını diler ve umarım... Ayrıca yarışmalarda gelenek haline gelen Antep baklavası ve ağız tatlılığı için ,fedakarca koşturmaları,emekleri için Erhan'a ,,, Tüm etkinliklerde elinden geleni esirgemeyen , emek sarfeden bizlere yardımcı olan ,Serdar'a ve Başar'a özel olarak teşekkür ederim..
Osman TAŞPINAR - A TAKIMI üyesi
Kullanıcı avatarı
Teknosman

Gerçek İsim: Osman Taşpınar

Mesajgönderen BÜLENT1962 » 16 Şub 2015 15:26

Yarışmaya katılan tüm arkadaşlarımızı içtenlikle kutlarım. Böylesine insan ilişkilerini sıcaklaştıran, dargınları bile barıştırın, insanların kalbine dostluk duygularını eken bu faaliyeti düşünen, hazırlayan ve uygulayan bütün arkadaşlarımızı yürekten kutluyorum. İş programımın ancak pazar günü öğlen bitmesi ve atış alanının Adana şehir merkezine çok uzak oluşu nedeni ile çok istememe ve çok önceden niyet etmeme karşın zamanında yetişip sizlerle olamadım,tek üzüntüm budur. Bu vesile ile genel puanlama ve sıralama listesini de beklediğimizi ifade eder hepinize ayrı ayrı saygı ve sevgilerimi iletirim.
AA 510 XTRA FAC .22 / HW 97 KT .22 / KALIBRGUN .35
Kullanıcı avatarı
BÜLENT1962

Gerçek İsim: R. BÜLENT PEKCAN

ÖncekiSonraki

Dön Etkinlik Takvimi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir